Promoveaza-ti afacerea si beneficiezi de 20% discount la abonamentul anual !
Recuperator de caldura- ventilatie Homefort - Crystal ECO 2000
Recuperator de caldura- ventilatie Homefort - Crystal ECO 2000

Recuperator de caldura- ventilatie Homefort – Crystal ECO 2000

Recuperator de caldura- ventilatie Homefort – Crystal ECO 2000

Recuperator Crystal ECO 2000, principalele avantaje:
Schimbător de căldură japonez

Materialul molecular PSY al aripioarelor schimbătorului de căldură a fost dezvoltat de o echipă de oameni de știință japoneză și se distinge prin:

  • conductivitate la temperaturi ridicate
  • eficiență ridicată de recuperare a căldurii
  • posibilitatea de spălare cu apă, rezolvând astfel problema formării bacteriilor și mucegaiului

 


Filtru de carbon

Карбонов филтър за рекуператорFiltru din fibră compozită acoperit cu cărbune activ. Îndepărtează particulele fine de praf și mirosurile din aer. Lavabil și reutilizabil.

 

 

 

 

Date tehnice:

ModelAlimentare
(V)
Putere
(W)
Volum
(m3/h)
Presiune
(Pa)
EficientaZgomot
dB(A)
a
(mm)
b
(mm)
h
(mm)
d
(mm)
Greutate
(kg)
Crystal ECO 3502209635014086%-94%2988068826015031.5
Crystal ECO 50022012850016086%-94%30111084526020045
Crystal ECO 80022018880016086%-91%36114380934220052
Crystal ECO 1000220266100017086%-91%36114380934220052
Crystal ECO 1500220298150017585%-88%44114380934220053.5
Crystal ECO 2000220335200020585%-90%48128090435025063

recuperator razmeri crystal eco 2000

 

Pentru mai multe informatii si comenzi click aici: Recuperator de caldura- ventilatie Homefort – Crystal ECO 2000

Recuperator de caldura- ventilatie Homefort - Crystal ECO 2000

Cât de utilă a fost această pagină ?

Faceți click pe stele pentru evaluare!

Rata medie 0 / 5. Voturi: 0

Niciun vot până acum, evaluează pagina !